sobota, 1 marca 2014

Prezydium Konferencji Episkopatu Polski czyli hańba po trzykroć !!!


Prezydium Konferencji Episkopatu Polski (pisownia dużą literą tylko i wyłącznie ze względu na szacunek dla zasad ortografii mojego ojczystego języka, bo nikogo, ani niczego, związanego z Konferencją Episkopatu Polski, szacunkiem nie darzę) , ogłosiło dzień 28 lutego 2014, dniem modlitwy za Ukrainę. Tak, dobrze widzicie i to nie jest żadna pomyłka.
Przywódcy polskiego kościoła katolickiego, w dniu, w którym przypada rocznica bestialskiej rzezi 1500 Polaków, zamordowanych w najokrutniejszych, najwymyślniejszych torturach przez ukraińskich zwyrodnialców w Hucie Pieniackiej, każą mi się modlić za kraj morderców moich rodaków.
To nie jest zbieg okoliczności, to celowe działanie. W tej instytucji zasiadają ludzie, którzy mają wyższe wykształcenie i nie popełniają takich pomyłek.
Myślałem, że Polska w swojej historii, ociekającej krwią, zdradą, upokorzeniami i hańbą przeżyła już wszystko.
Jak się okazuje, byłem w błędzie. Czegoś tak haniebnego, Polska jeszcze nie przeżyła.
Po trzykroć hańba !!!
Polskim, katolickim księżom z Konferencji Episkopatu Polski, dedykuję trzy zdjęcia z rzezi wołyńskiej, przedstawiające kobietę przeciętą piłą, chłopca rozrywanego na pół i dziewczynkę przybitą do drzwi.
A w przyszłym roku, proponuję dzień 28 lutego, ustanowić dniem modlitwy za Stefana Banderę, UPA i OUN.


2 komentarze:

 1. mozemy wybaczyc ale zapomniec nigdy!!!
  a dzis szef rzadu bardziej trzesie sie za Ukraina niz za chorymi dziecmi z Polski. co nas obchodzi Ukraina. tam do dzis ludzie chwala banderowcow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, stanowisko polskich parapolityków to po prostu skandal. A parlament Ukrainy powołał gwardię narodową w sile 60 tyś. ludzi. 60 tyś. uzbrojonych banderowców !!! Świat to widzi i milczy.

   Usuń